• |
ide | kryesore

Jozefina Topalli nga Air Albania: Lulzim, sot ty të prenë biletën (VIDEO)

Arkiva

Ish-kryetarja e Kuvendi, Jozefina Topalli duke publikuar një video të delegatëve të PD që kanë mbushur plot stadiumin “Air Albania” në Kuvendin Kombëtar.

Sipas Topallit, delegatët dhe demokratët e mbledhur në Kuvendin e 11 dhjetorit, “po e rithemelojnë partine tonë, qe të mos lejojnë më kurrë një kryetar që shet partine për interesa pasurore e personale”.


POSTIMI I TOPALLIT

Lulzim, kjo është PD.

Ti as nuk e njeh, as nuk deshtë me e njohë kurrë, se ishe i huaj për të.

Këta sot ty të prenë biletën.

Këta sot po e rithemelojnë partine tonë, që të mos lejojnë më kurrë një kryetar që shet partinë për interesa pasurore e personale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu