• |
ide | kryesore

Video/ Nusja heq fustanin e bardhë dhe shtang dhëndërin dhe dasmorët

-Instant, Arkiva, Lapsi LeaksNdërsa shumica e nuseve, sipas traditës hedhin buqetën me lule në ditën e dasmës, një nuse amerikane zgjodhi t’i flakë tutje pothuajse të gjitha rrobat.

Video nga kërcimi i nuses me tanga dhe fustan transparent të hapur nga të pasmet dhe kurrizi, mes dasmorëve është bërë virale, menjëherë pas publikimit në rrjetet sociale, duke shkaktuar qindra reagime nga përdoruesit, të cilën u shtangën me performancën e saj.

Por nuk është vetëm veshja ekstravagante e nuses, ajo që tërhoqi vëmendjen por edhe kërcimi sensual që bëri për dhëndrin.

https://twitter.com/ImKindaFunny901/status/1470165292382920710?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1470165292382920710%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.oranews.tv%2Flifestyle%2Fvideo-nusja-i-flak-te-gjitha-kercen-me-tanga-para-dhendrit-dhe-dasmore-i1021646%3Futm_source%3Dprojectagorautm_medium%3Dcontentdiscovery2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *