• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta konkurrenti i “90 Day Fiance”

-Instant, Paparazzi, SliderYlli i “90 Day Fiance”, Jaso Hitch, ka vdekur në moshën 45-vjeçare.

Vdekja e tij u konfirmua nga Fox News Digital nga motra e tij, Shannon. Shannon tha se vëllai i saj vdiq nga komplikimet e coronavirusit në Florida të martën mbrëma. Ajo shtoi se ndërsa vëllai i saj nuk kishte kushte para ekzistuese për të cilat ata ishin në dijeni, ai nuk ishte vaksinuar kundër virusit vdekjeprurës sipas njohurive të tyre.

“Ai do të na mungojë”, tha ajo. Hitch u shfaq në sezonin e dytë të shout, i cili mbledh njerëz nga vende të huaja që udhëtojnë në Shtetet e Bashkuara për 90 ditë për të jetuar me të fejuarit e tyre amerikanë. Ai ishte i martuar më parë me Cassia Tavares nga Brazili, por të dy u ndanë në vitin 2017 dhe aplikuan për divorc vitin e ardhshëm. Jason gjithashtu u shfaq në një speciale “Where Are They Now?” episodi i “90 Day Fiance” në 2015.

Sipas profilit të tij në LinkedIn, ai ishte aktualisht në detyrë roje nderi në ushtri dhe ishte vendosur në Bushnell, Florida si toger i parë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *