• |
ide | kryesore

Monika me Arjolën në vaskë/ Ndizet këshilltarja e Erjon Veliajt me Drejtoreshën e Pallatit të Kulturës, Tropojë

Arkiva, PaparazziSkena të nxehta si këto në videon që do të shihni pas pak, e shkëputur nga Big Brother rrallë keni parë në një reality show. Është Monika Lubonja që lëshohet nën tigujt e Joe Cocker “You can leave your hat on” në një kërcim të nxehtë brenda në vaskë, teksa flak tutje veshjen dhe ulet në gjunjë përmbi Arjolën.

Kjo e fundit sapo i kishte derdhur mbi fytyrë lëngun e shampanjës, që siç duket ka bërë efekt shpejt.

Monika Lubonja është një nga këshilltaret e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliajt, ndërsa Arjola Demiri një socialiste e orëve të fundit është emëruar si Drejtoreshë e Pallatit të Kulturës së Tropojës. Vajzat kanë ngritur temperaturat dhe Big Brother nuk ia ka ndarë sytë lojës së tyre për asnjë sekondë, duke publikuar menjëherë videot në rrjetet sociale.

https://streamable.com/psexvf

 1 Comment

  1. Kujtoni pak ata 5 fëmijët e shkretë që jetojnë pa ushqime, pa ngrohje, pa dyer dhe pa dritare tek ish-shtëpia e oficerëve të UP në Vlorë!!
    Çfarë kontrasti, përqeshje dhe tallje me varfërinë atyre 5 vocrrakëve të mjerë që nuk kanë bukë për të ngrënë!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *