• |
ide | kryesore

Video/ Galliani në ekstazë, kërcen si Papu: 79 vjeçari prezanton Gomez me këngën e tij

-Instant, Sport, Video
Gomez

Goditja e bërë në merkato me Papu Gomez ka entuziazmuar Monzën. Gjatë prezantimit të argjentinasit, i marrë në transfertë të lirë për të mbuluar dëmtimin e rëndë të Caprari, Adriano Galliani i ka habitur të gjithë. Administratori i Deleguar i klubit, 79 vjeçar, i lejoi vetes të kërcente nën notat e “Papu Dance”, kënga e vitit 2017 e krijuar nga argjentinasi me Gli Autogol dhe DJ Matrix.


Lexo më tej: “Van Basten është si Shën Maria”: Galliani nuk e harron kampionin holandez: “Edhe tani gjunjëzohem kur e shoh”“Baila como el Condor! Papu Gomez feat. Adriano Galliani” shkruhet në llogarinë në Instagram të klubit bardhekuq, duke treguar kërcimin e të dyve, duke buzëqeshur dhe duke u argëtuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *