• |
ide | kryesore

Gal Gadot thotë se videoja e “Imagine” ishte me “shije të dobët”

-Instant, Paparazzi, Slider

Gal Gadot e ka nisur vitin 2022 duke trajtuar tërësisht videon e diskutueshme, të mbushur me yje “Imagine” që u bë virale për të gjitha arsyet e gabuara në fillimin e pandemisë globale.
Në një intervistë me InStyle për numrin e muajit Shkurt, aktorja e “Wonder Woman” tha se video, e cila gjithashtu shfaqte Kristen Wiig, Jamie Dornan dhe Natalie Portman duke kënduar këngën klasike të John Lennon — kishte “të gjitha qëllimet e pastra. ” por ajo pranoi se ishte “me shije të dobët”.

Gadot organizoi videon në mars 2020 ashtu si vendet në të gjithë globin hynë në karantine për herë të parë dhe e postoi atë në Instagram me mbishkrimin: “Ne jemi në këtë së bashku, ne do ta kalojmë atë së bashku”.


Klipi hasi në një reagim të menjëhershëm, pasi shumë veta në mediat sociale e quajtën atë “të shurdhër”, dhe kritikua gjerësisht në muajt në vijim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu