• |
ide | kryesore

Pengoi qarkullimin e mjeteve dhe nuk iu bind urdhërit të policisë, arrestohet 33-vjeçari në Has

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është arrestuar në flagrancë, për veprat penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit” dhe “Mosbindja ndaj urdhrit të punonjësit të policisë së rendit publik”. Mësohet se 33-vjeçari F. M.,  ka bllokuar rrugën me automjetin tip “Benz”, duke penguar qarkullimin e lirë të mjeteve, si dhe nuk i është bindur urdhrit të punonjësit të Policisë, për të zhvendosur mjetin.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme.1 Comment

  1. Mire ka bere, si thone asaj e gjete bej pershesh, edhe ai vajti i pari tek rruga edhe e beri rrugen e tij,
    Ahhh shqiptaret e shkrete, u vrane edhe u bene copa per politike edhe budalleqe, por asnjehere per rrogat, dritat karburanti, etj, lumsi ju qe e dini se cfare ju mungon ne list

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.