• |
ide | kryesore

VIDEO/ Detaje të reja në shpërthimi i tritolit në banesën e Armand Dukës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shpërthim i fortë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen numër 3 të Durrësit në shtëpinë e kreut të FSHF-së Armand Duka. Mësohet se lënda plasëse është hedhur nga një person i panjohur në hyrje të banesës private.

Nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar. Në banesë ka qenë vetëm bashkëshortja e cila ka njoftuar më pas policinë.


Forcat e rendit kanë mbërritur në vendngjarje dhe ende nuk kanë dhënë një reagim zyrtar. Ngjarja vjen në kulmin e përplasjeve që Duka ka pasur me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. ©LAPSI.al

2 Comments

  1. Bomba ne ambasaden sovjetike kushtoi shume jete njerezish qe u pushkatuan pa gjyq. Ketij tritolit te sotshem, do i degjohet krisma neser. Ndoshta Rama ka vendosur ta djege perfundimisht Veliajn dhe nese ka vendosur ta djege, do kenaqen cunat neper burgje sepse ka prej atyre qe mezi c’presin te gjejne prapanica femrash. Aty nuk i bejne pune b*let e hekurta Erjonkes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu