• |
ide | kryesore

Lidhja e Tom Holland dhe Zendaya në një tjetër nivel

-Instant, Paparazzi, Slider

Gjërat po shkojnë tjetër nivel për Zendaya dhe Tom Holland pasi aktorja kaloi fundjavën me familjen e të dashurit të saj javën e kaluar.
Zendaya, 25 vjeç dhe Tom, gjithashtu 25 vjeç, morën një makinë në Teatrin Palace në West End të Londrës për të parë “Harry Potter dhe Fëmijën e Mallkuar” të shtunën në mbrëmje me nënën e Tomit Nikki dhe vëllezërit e tij Harry, Paddy dhe Sam.

Ylli amerikan Zendaya mbërriti me aktorin britanik Tom në shtëpinë e familjes së tij të ngarkuar me çanta dhuratash Jo Malone ku çifti qëndroi për rreth 45 minuta përpara se të nisej për në kinema.
Loved-up: Things are going from strength to strength for Zendaya and Tom Holland, both 25, after the actress spend the weekend with her boyfriend’s family last week.
Çifti u pa më vonë në Piccadilly të Londrës teksa po shkonin në kinema, me Zendaya që dukej elegante me një pallto të gjatë dimri me qymyr.
Tom mund të shihej duke veshur një xhaketë blu të kaltër me një jakë kafe prej pelushi pasi doli nga automjeti me familjen e tij.
Të gjithë grupi ishin të veshur me veshje të zakonshme përpara se të niseshin për të parë produksionin e Harry Potter West End.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu