• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor sot/ Euro dhe paundi sërish drejt nivelit më të ulët, dollari dhe franga rritje

-Instant, Arkiva, Lajme

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari: Blihet 106.8, Shitet 107.5

Euro: Blihet 120.7, Shitet 121.3

Paundi Britanik : Blihet 143.6, Shitet 144.8

Franga Zvicerane: Blihet 115.8, Shitet 116.7

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu