• |
ide | kryesore

Policia në aksion mbarë kombëtar/ Çfarë kërkohet në tunele e magazina

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një operacion i madh po zhvillohet nga policia në mbarë vendin. Raportet e deri tanishme zbulojnë se operacioni po zhvillohet për të goditur kultivimin dhe trafikun e kanabisit.


Policia po ushtron kontrolle në të gjithë territorit, në çdo qytet të vendit.


Policia po ushtron kryesisht kontrolle në tunele, magazina e ambiente të mbyllura, me qëllim parandalimin e kultivimit të kanabisit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.