• |
ide | kryesore

Cindy Crawford dhe vajza Kaia Gerber suprizojnë audiencën në shfaqjen e Off-White

-Instant, Paparazzi, SliderYjet shkëlqenin në shfaqjen vjeshtë-dimër 2022 të Off-White, me fuqitë e modës dhe të famshmeve Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid, Serena Williams, Karlie Kloss, Naomi Campbell dhe Joan Smalls të gjitha duke ecur për etiketën e veshjeve të rrugës.

Por ishte një tjetër moment modelesh i profilit të lartë që vodhi vëmendjen: dyshja nënë e bijë, Cindy Crawford dhe Kaia Gerber, duke bërë një paraqitje të rrallë në të njëjtën pasarelë.

Duke veshur një sërë veshjesh më të bukura nga koleksioni më i fundit i Off-White – i cili u dizenjua kryesisht nga themeluesi i saj Virgil Abloh – dyshja u kthyen në ditën e hapjes së Javës së Modës në Paris.

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *