• |
ide | kryesore

Flet Basha: Jam gati të bëj çdo gjë në interesin më të mirë të PD

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deklarata e Bashes:


“Përcarja e konflikti mes nesh…unë jam gati të bëj cdo gjë në interesin më të mirë të PD.
Unë jam gati të bëj cdo gjë, por duhet të kini pak durim sepse po ti paraprijmë ngjarjeve kur jemi në proces reflektimi…që pas 6 marsit kemi mbledhur strukturën e parë, mblodha të nesërmen kolegjin e kryetarëve do mblsdhuim e Kryesinë.Disa kanë kërkuar e analiza specifike për 6 bashkite, ju siguroj qe demokraët do marrin në dorë fatin e tyre PD do dalë nga ky proces e fortë dhe e bashkuar ky është synimi.

Detyra e parë është e imja jam i gatshëm të ndërmarr cdo hap që PD të jetë e fortë dhe e bashkuar e mësimin e madh të 6 marsit që është domosdoshmëria të jemi sa më të fortë përpara këtij regjimi. Jemi në proces reflektimi.7 Comments

  1. sshshshshshsttt se po reflekto ! Sa i padurum poplli..Lejeni mo pra, se ky reflekto dhe kujto se kushedi sa ka ne dore, ne fakt nuk po e pjerdh me kush

  2. Po ik ore Enverist bashke me ate Putinjanen Kimete qerohuni nga ky vend, percares te opozites e I dhate fryme qeverise mafioze.

    Kete nuk jua fal populli. Plehra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *