• |
ide | kryesore

Përfaqësuesit e Komisionit të Rithemelimit hyjnë në zyrën e Alibeajt dhe Bardhit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përfaqësuesit e “Foltores” kanë hyrë në zyrën e kryetarit të komanduar të PD Enkelejd Alibeaj dhe Sekretarit të Pergjithshëm Gazment Bardhi ku ka nisur një takim prej orës 14:40.

Burime nga selia blu bëjnë me dije për Lapsi.al se mbledhja po mbahet në zyrën e Gazment Bardhit.


Grupi i deputetëve që ndodhet në selinë e PD janë Flamur Noka, Edmond Spaho, Belind Këlliçi, Albana Vokshi, si dhe përfaqesuesi ligjor i Foltores, Ivi Kaso.

Vendimi për të shkuar në selinë e PD është marrë në një mbledhje shumë të shkurtër që u zhvillua në zyrat e Komisionit të Rithemelimit.

4 Comments

  1. Ambasada e SHBA nderhyu keq ne punet e brendshme te nje partie politike te nje vendi te lire. Le te mbante qendrimet e saja çfatedoqofshin ne lidhje me Berishen apo PD, por jo te thurye intriga per te mbajt ne pushtet Rilindken me opozite te kapur.

  2. Nola esht kokrra gomarit
    Belindi eshte pidhush dhe jevg
    Albana mo po surrat trans dhe gabele

    Kto mortje do perfaqesojne pd e re? Qija robt 🤦‍♂️

  3. Po shko ti mer bob qe je superior nga keto. O shko dhe sfidoji, o hap partine tende dhe sfidoji. Kshu eshte kollaj, ky sben, ky sben , ky sben.

  4. Landi, te shajsh, te ofendosh eshte rruga me shkurter dhe e injoranteve. Po paté shpatulla è TRU e nese je Burre rrugen e ke te hapur. Nese nuk te intereson opozita ne parlament hesht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.