• |
ide | kryesore

Bie nga lartësia e objektit ku punonte, humb jetën 57-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër humbje jete ka ardhur si rezultat i aksidentit në punë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në Kashar. Dyshohet se 57-vjeçari F. N. aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte. Për pasojë ai ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.