• |
ide | kryesore

Var veten në burg 38-vjeçari shqiptar në Greqi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në Greqi, ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës në burgun e Shën Stefanit në Patra.


Sipas mediave greke, shqiptari që vari veten me rripin e pantallonave në qelinë e burgut në Patra është Mariglen Shqau 38 vjeç.


Viktima u gjet i pajetë nga shokët e tij të burgut, të cilët tentuan ta rikthenin në jetë.

Njëri prej miqve të tij shprehet i rrënuar në rrjetet sociale për humbjen e shokut të të tij.

‘Mariglen Shaqi nuk kishte dhënë asnjë shenjë më parë që ai ta kuptonte dhe ta ndihmonte. U mundova me gjithë shpirt te sillja në jetë po ishte tepër vonë’, shkruan shoku i dhomës se 38 vjeçarit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.