• |
ide | kryesore

Krim makabër në Korçë/ Nëna lind fëmijën dhe e fut në valixhe, foshnja vdes

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Mësohet se një foshnjë është gjetur e pajetë në një valixhe në të cilën nëna e kishte futur sapo kishte lindur. Ngjarja e rëndë është shënuar në lagjen 15 të qyteti juglindor. Nëna vuan nga probleme të shëndetit mendor. Ajo e ka lindur fëmijën në shtëpi dhe më pas e ka futur në një valixhe.


Fëmija pasi është gjetur është çuar në morg për autopsi.3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.