• |
ide | kryesore

U arratisën së bashku, dy të rinjtë nga Elbasani dërgohen në qendër riedukimi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Aventura e arratisjes së dy adoleshentëve nga qyteti i Elbasanit, të cilët u larguan nga familjet paraditen e se shtunës, ka marrë fund . Të rinjtë janë gjetur gjatë natës së mbrëmshme në Tiranë nga policia e kryeqytetit pas informacioneve të përcjella nga policia e Elbasanit dhe qytetarët. Dy adoleshentët janë rikthyer në Elbasan dhe janë sistemuar në një qendër riedukimi.


Policia e Elbasanit bën me dije se është duke vijuar të gjitha procedurat e rastit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.