• |
ide | kryesore

Vetëvrasja e 52-vjeçares në Elbasan, policia përjashton mundësinë e shtyrjes nga dikush

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Një grua 52-vjeçare ka kryer vetëvrasje një ditë më parë në një pallat në Elbasan. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Vullnetari”, ku u hodh nga kati i tretë i tij. Arsyeja e vetëvrasjes ishte dhuna që ushtrohej vazhdimisht ndaj saj nga bashkëshorti dhe vjehra. Në lidhje me ngjarjen, policia ka marrë në pyetje familjarët dhe ka dalë në përfundimin se 52-vjeçarja ishte e vetme në shtëpi në momentin e ngjarjes.

Sipas policisë, përjashtohet akuza “shtyrje drejt vetevrasjes”. Materialet pët hetimet e mëtejshme i kanë kaluar prokurorisë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *