• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo mbërrin në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo ka mbërritur në Tiranë. Ai do të jetë të hënën në një ceremoni në Universitetin e Tiranës për të marrë titullin e nderit “Doctor Honoris Causa” në ceremoni që do të mbahet në një nga hotelet e Tiranës.


Ai ka mbërritur pasditen e së dielës në kryeqytetin shqiptar dhe në hotel është takuar me kreun e grupit parlamentar të PD-së Taulant Balla. Fotot i ka publikuar ish-deputeti socialist Alket Hyseni.“Sot patëm nderin të mikpresim në Tiranë, për herë të parë, Z. Mike Pompeo, Ish Sekretari i Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Ish Drejtori i CIA” – shkroi Hyseni në Facebook.

Mike Pompeo është një politikan, diplomat dhe biznesmen amerikan që shërbeu në presidencën e Donald Trump si drejtor i CIA nga 2017 deri në 2018 dhe si Sekretari i 70-të i Shtetit i Shteteve të Bashkuara nga 2018 deri në 2021. ©LAPSI.al

May be an image of 4 people, people standing and indoor May be an image of 7 people, people standing and indoor


17 Comments

  1. O Lapsi.. Pse duhej ta vije kete lajm. Nuk kishe mundesi te beje sikur eshte lajm i rrem, qe e kan ber socialistet. Qe te na hedhin posht kauzen ton, qe ne nuk na pjerdhin as republikanet.
   Po kjo nuk eshte e vertet fare.

 1. Ca po bonet keshtu mer jahu.
  Ne prisnim, qe si perfaqesues i konservatorve amerikan dhe i besuari i trampit. Te takonte berishen. Ky takon ballen.
  Kjo do te thote qe berisha ja fuska kot. Se pirdhka asnje.

  1. Sala nuk e takonte dot se eshte shume i zen me zgjedhjet per kryetar. Popmeo e kupton, qe saliu e ka shume te veshtir kete radh per tu rizgjedhur, elezi eshte kock e fort.

 2. Paragrafi i dyte : …ka takuar kreun e grupit parlamentar te PD, Taulant Balla…”
  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😀
  Fiks e keni gjet!

 3. Ish oficeri i Gardës-Berishës: Të dua më shumë se fëmijët e mij, Bashën e Bardhin do i ha me dhëmbë

 4. Berisha ka takim me ish gardistët e tij të 97, që i turri kundër shqiptarëve, dhe që i premtojnë që do hanë me dhëmbë Alibej dhe Bardhin, ndërsa këta të fundit përqafohen me Pompeon. Si për dreq dhe ky, ku e gjeti të vinte para zgjedhjes së tij kryetar, në përvjetorin e sulmit amerikan mbi të. Të kish pritur të paktën deri në fund, që demokratët ta besonin që ja ka bërë gjëmën Sorosi dhe demokratët dhe jo republikani paraardhësi i Sekretarit Blinken

 5. I paska blerë dhe republikanet Rama se ska mundesi mos takojë Berishën ky. Apo paska tall leshtë Berisha me demokratët deri tani?

  1. Talluni talluni. Po kur te zgjidhet presidentia e pare femer ne amerik. Zonja Evi Kokalari.
   Ateher gjeni vrim e futuni.

  1. Kurse ti po ngopesh me garuzhden e shpuar te saliut.
   Ju fryu me traplliqe, dhe ju prap i hani.
   Prisni dhe ca, duroni se ja dhe pak e do behet sala kryeminister.
   Mjeran.

 6. Rama per ta takuar do veshet elegante dhe e shqeruar nga ndonje zezak JU KUJTOHET JU SERVILEVE DHE SPIUNEVE …

 7. Ish kreu i CIA dhe Sekretar Shteti, Pompeo, i di mire se kush ka e kush nuk ka dosje korrupsioni nder politikanet shqiptare dhe nuk mjaftohet me raportet nga Shqiperia te disa rrogetareve.
  Prisni e do shikoni, se asgje nuk eshte sic duket….

  Balla ka nje post ne Kuvend, por Alketi duket thjesht si bodigardi i tij…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *