• |
ide | kryesore

Aksidentohen me motor në Greqi/ Vdes i riu shqiptar, plagoset bashkëkombësi

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident në Greqi i ka marrë jetën një të riu shqiptar.

Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në Pefkohori, Halkidiki. Ka dalw nga rruga njw motor me drejtues një 23-vjecar dhe pasagjer një 19-vjecar, te dy shtetas shqiptare. Si rezultat ka humbur jeten 23-vjecari dhe eshte plagosur 19-vjecari.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.