• |
ide | kryesore

Hollandezët zbarkojnë te “Rrugica e Salës” (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Sport, Të fundit

Tirana është nën atmosferën e finales së madhe te Confrence League. Ashtu si një ditë më parë, tifozët e Feynord janë stacionuar te Rruga Mustafa Matohiti, e njohur ndryshe edhe si “Rruga e Salës”, pasi aty ka shtëpinë ish-kryeministri Sali Berisha. Tifozët pijnë birra dhe brohorasin këngë të skuadrës së tyre të zemrës. Shihni videon më poshtë. 


4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.