• |
ide | kryesore

FOTO/ Çmime stratosferike brenda Air Albania, 1 ujë 2 euro

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Çmime stratosferike për produktet ushqimore raportohen mbrëmjen e sotme brenda stadiumit Air Albania.

Siç mund ta shihni, një gotë birrë 50 cl kushton 600 lekë të reja, ndërsa një hot-dog 700 lekë të reja dhe një ujë 250 lekë.


Për më tepër, këto produkte që po u shiten 18 mijë tifozëve të pranishëm në stadium, nuk shoqërohen me kupon tatimor.

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.