• |
ide | kryesore

U ekzektua teksa priste djalin të dilte nga shkolla, arrestohet vrasësi i shqiptares

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia italiane ka ndaluar sot njeriun që dyshohet se goditi me thikë 37-vjeçaren me origjinë shqiptare, Brunilda Halla në Vittoria provincë e Raguzës. Vrasësi i dyshuar u identifikua falë kamerave që rrethonin zonën. Thuhet se i dyshuari e ka pranuar se është autori i vrasjes dhe sipas të dhënave të para, goditja me thikë e 37-vjeçares shqiptare ishte një ‘një gjest i çastit dhe i pamotivuar’’.

Ajo ndërroi jetë para se ambulanca të mbërrinte në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.