• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama në Madrid, sërish i fiksuar të kapë rreshtin e parë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e samitit të NATO-s në Madrid ku kryeministri Edi Rama i ndërpriste rrugën Sekretarit të Përgjithshëm të Aleancës, Stoltenberg vetëm që t’i jepte dorën Presidentit të SHBA-ve, Joe Biden.


Në mbrëmje krerët e qeverive dhe bashkëshortet e tyre morën pjesë në darkën e punës të shtruar nga kryeministri i Spanjës, Pedro Sánchez, në Muzeun e famshëm “Prado”.


Edhe në pamjet më poshtë shihet se si kryeministri shqiptar është kujdesur që të tërheqë vëmendjen e liderëve botërorë. Shihet ndërkohë se si krerë të tjerë shtetesh edhe më të fuqishëm qëndrojnë mjaft indiferentë. ©LAPSI.al

LEXO EDHE: VIDEO/ Rama i pret rrugën për të takuar Biden, shikoni si shtrembërohet Stoltenberg

10 Comments

 1. E mor Bushat, ashtu si ke te foluren apo diksionin, mefteshine, jargavitjen qe te kujton salamandrat, ashtu ke edhe gjykimin.
  E ndoqa me vemendje vidion, c’do sekuence te saj dhe ne asnje detaj nuk pashe Ramen te perpiqej per te terhequr vemendjen, madje u paraqit fare normal dhe me sjellje qytetarie. Po nuk ke faj per sa kohe ty te ndjek shtresa me andikape e shoqerise.

  1. Edhe ne ballistet e lodhun e kemi qene ne Prado te pakten 5 here .
   Por kurre Nuk i beme xhestet qe ben ky gonorrea ikonashites e thonje-paprere biri i kristaq xhelat perdhunuesit.
   Pjelle djallezore bolshevike.

   1. E si e tallni b keta te gjithe me popujt e tyre.
    Po kjo zonja jonë paska vënë kapele
    Dhe e paska hedh mbi sy.

 2. Lexo kete opnion te Lapsit per te kuptuar sa poshte ka rene Bushati ne opinionet e ti bolshevike. “ Shihet ndërkohë se si krerë të tjerë shtetesh edhe më të fuqishëm qëndrojnë mjaft.” Me duket sikur opinionin e ka dhene Hysni Kapo e Lenka Cuko per armiqte e klases punetore.

 3. Rama kerkon ne cdo rast protagonizem dhe kjo eshte dicka e njohur, por me terhoqi vemendjen vendi i tij ne krah te Stoltenberg, gje qe nuk eshte zgjedhja e Rames.

  Pavaresisht sjelljeve te pazakonta, deshires per te rene ne sy, si kapelja e se shoqes, e vetmja nder grate pjesmarrese, fakt eshte qe Rama si person e jo si Shqiperi, i ben vend vetes ne evente nderkombetare.

 4. jo se me rruhet per ramen apo ndonje politikan tjeter ,por vendet jane te mirepercaktuar qe perpara o bushat ….ka protokoll eventi or mik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.