• |
ide | kryesore

Berisha ngjitet në podium, protestuesit: O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sapo në podiumin e protestës së sotme u ngjit Sali Berisha, turma me mijëra protestues shpërtheu në një thirrje në kor.


“O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do!” Berisha, mori në dorë një flamur të madh shqiptar dhe e valëviti. Thirrjet vazhdonin.40 Comments

 1. Me vjen keq qe ata njerez qe ndodhen aty brohorasin keto fraza kur te gjithe ne e dim mire se cfare i cmenduri eshte saliu.

  1. Koli, Miri,Titi, Blerim, Luan, Roi, Tosi, Enkel, Fatik, Nazim, Olsa, Ademi, Fredi, Klaus, Skenderi, Ergi, Dritan, Mondi, FatjonIgli, Klodi, Poli, Dario, Arber, Qazim, Elton, Ana, Era, Landi thotë:

   Ju lutemi edhe nje here jemi turma e bodrumit te veliajt. Mos i lexoni koxmentet tona, e bejme per buken e gojes

 2. Sale sa i ke paguar per te thene keto fjale mo se po degjoj qe po flet per para ato te tuat qe vodhe nder ato vite ku i ke ne sa shtepi i ke mbyllur

  1. Jeni mesuar te merni nga nje thes miell ju edhe nganje sufllaqe qe te shisni te ardhmen! Ska paguar asnje dhe ska pse paguan sepse jan njerzit qe smunden me te drejtohen nga kapadai si ju qe e doni vendin me nje parti si qemoti! Si mund te justifikoni me kte baterdi te ktyre cunave me kostum qe po ju drejtojn edhe ju sjellin banane nga ekuadori cdo dite ju qofshi po ishalla ndroheni! E di qe keni mllef se po ju mbyt servilizmi per nja dy therime qe ju hedhin si qenjt po jeta eshte sh e gjate sh sh e gjate! Gjithsesi relaksohuni mereni me sportivitet sepse jeta kshu e ka! Sot Bojo dha dorheqjen ne uk dhe e di cfar tha ? Politikanet sjan te perhershem edhe ndrrohen edhe e dha dorheqjen per nja dy birra qe kishte pire me koleget ne pandemi ! Ndersa ju truthareve po ju len edhe pa buke edhe pa brek veshur edhe prap doni kte te gjatin qe pervec gjatsis dhe arrogances si ata bet e otomanve ne provincat e portea se larte ska gje tjeter! Fasad dhe vetem fasad por nga ajo e zeza ! Nejse paqe ne bote urojme tani ! ☮️ ✌️

 3. O turp per te gjithe ju qe i thoni ashtu
  ky eshte krimineli me i madh nuk e di pse i besoni dhe e mbeshtesnj nje njeri te tille

 4. Ore kryehajdut mos fol ti per keto pasurit qe kemi neve sepse ti i vodhe kur ishe ne ate karrige mer hajdut pse te hoqi populli ty se ishe nje i paafte

 5. Po organizohet nje protest pa qellim . Cfare kerkoni te beni te rrezoni qeverine e te vihen vet ne pushtet?!! Po ju kemi provuar dhe keni bere vec te keqija jo te mira per vendin

 6. Bobobob kush jane kta qe te degjojne ty akoma mer hajdut ti je per tu shfarrosur mer vrases posht mer njeri i qelbur

 7. nongrata eshte i padeshiruar ne vendin tone. jemi lodhur nga ti dhe sduam te te degjojme me. largohu nga vendi yne o kriminel

 8. eshte turp dhe gjynaf te shofim si keta njerez i bashkohen kesaj nongrate te poshter dhe kriminelit te pashoq. mos te na dali me para se na ka lodhur dhe sduam ta shofim me

  1. Pergatituni pra,nuk marrim fund si popull por shpetojme si popull.
   Ju erdhi radha te merrni rruget e botes,shporruni se nuk i duheni kujt,vemje te ndyra.

  1. E keni nga pervoja personale?
   E paskan bere sufllaqen 20 €?
   Kujt ia tregoni keto,ke kujtoni se po genjeni,sa te pa shprese jeni,pa filluar revolucioni dhe shiko si reagoni,do ju shohim si do kakarisni ne vazhdim.

 9. Sali Berisha i izoluar, i dërrmuar dhe i pashprese për të udhëhequr sërish Shqipërinë, kërkon të hakmerret ndaj gjithkujt për izolimin e tij, për burgosjen për së gjalli të tij dhe familjes së tij, si familje hajdutësh dhe minues të demokracisë.Ti kujton se 4970 shpellkare jane e gjithe shqipria,as votuesit e tu nuk te erdhen o salih

  1. Sa keq qenke ti,keto kane grahmat e fundit,ta qaj hallin,por ama e meriton.
   Mos harro te pish ilaçet,je vertet per te qare hallin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.