• |
ide | kryesore

Kush janë deputetët kundër Berishës që iu bashkuan sot protestës (Emrat)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përveç shqiptarëve që iu bashkuan në mënyrë masive protestës së thirrur nga Sali Berisha, protestës së 7 korrikut i janë bashkuar edhe deputetët që deri më tani nuk i kanë qenë në krah të kreut të PD-së, Sali Berisha.


Në protestë ishin të pranishëm shumë deputetë që njihen për pozicionin kundër Berishës.Më poshtë, emrat e disa prej deputetëve që ishin të pranishëm, por besohet se edhe të tjerë deputetë kanë qenë të pranishëm në tubim, por nuk janë ekspozuar.

Deputetët që iu bashkuan protestës: 

Tomor Alizoti

Dhurata Çupi

Saimir Korreshi

Fatjon Veizaj

Jorida Tabaku

Alfred Rushaj

Grida Duma

Ervin Salianji

Xhelal Mziu

Bledion Nallbati

Dashnor Sula

Kastriot Piroli

Lefter Gështenja1 Comment

  1. Sali Berisha i izoluar, i dërrmuar dhe i pashprese për të udhëhequr sërish Shqipërinë, kërkon të hakmerret ndaj gjithkujt për izolimin e tij, për burgosjen për së gjalli të tij dhe familjes së tij, si familje hajdutësh dhe minues të demokracisë.Ky eshte lajmi per ju gazekaret e lapsit,nuk shkruani qe salihu deshtoje njelloj si me 8 janar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *