• |
ide | kryesore

Surpriza e protestës së sotme, pjesëmarrja masive (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mijëra shqiptarë i japë përgjigjur ftesës së Sali Berishës dhe Partisë Demokratike për të dalë sot në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ për të protestuar.


Skepticizmi për pjesëmarrjen ishte i madh. Kryefjalë e diskutimeve në tryezat mediatike mbi protestën e 7 korrikut ishte nëse do t’i mblidheshin mjaftueshëm njerëz thirrjes së Sali Berishës për të protestuar. Pamjet nga protesta e sotme hodhën poshtë çdo dyshim.Gjatë fjalimit të kryetarit të Partisë Demokratike Sali Berisha, protestuesit kanë ndezur celularët, duke e ‘ndezur’ bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. ©LAPSI.AL 

 11 Comments

 1. Kur te vjen ne maje te hundes, nga nje psikopat qe e quan veten piktor, dhe tall trapin me kete popull, ky eshte vetem fillimi.

 2. hihihihihi pjesmarrja e madhe! ? 4000 maloke quhet pjesmarrje e madhe? Edi Rama ka nje milion votues qe mund ti nxjerri ne rruge kur te doje

 3. Sali Berisha i izoluar, i dërrmuar dhe i pashprese për të udhëhequr sërish Shqipërinë, kërkon të hakmerret ndaj gjithkujt për izolimin e tij, për burgosjen për së gjalli të tij dhe familjes së tij, si familje hajdutësh dhe minues të demokracisë.Miza nuk behet dot elefant pamjet me dron tregojne qe as 44 mije nuk mblodhi dot salihu i Qeni i fundit komunist ne lindje

  1. Po te vota,aty ju blen per pese grosh,ka edhe nga ata qe per inat te sime vjerre shkoj e fle me mullixhine.
   Por duhet te kete dhe njerez normale,socialiste por me integritet.

   1. Vallaj se duroj dot te gjatin se doli komplet nga premtimet, por edhe malokut sbehet fjal gjall nbot tja jap voten. Kjo eshte dilema. Duhet prit te dali nej forc e re sa me shpejt

 4. Sa herë jane zhgënjyer keta shpellkaret, e prape nuk zene mend. Zhgenjimi i radhes. Nuk e kuptojne qe masivisht populli nuk i do shpellaret mes vetes dhe as Salehun bashke me ta. Duhet thjesht te zhduken…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *