• |
ide | kryesore

Vangjush Dako shtrohet në spitalin e Durrësit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vangjush Dako ish-kryebashkiaku i Durrësit përfundoi në spital i shtruar ditën e sotme.


Dëshmitarët pohuan se Dako me pizhama, shapka dhe nje CD në dorë është parë të dalë nga reparti i neurologjisë dhe është drejtuar në reportin e imazherisë i shoqëruar nga një prej personelit të spitalit.


Dako i është nënshtruar një kontrolli në skaner dhe Rezonance magnetike. Nuk dihet çfarë problemesh ka ish-kryebashkiaku por ai ka zgjedhur spitalin e Durrësit dhe mjekët e këtij spitali për kontrollet


11 Comments

  1. Mbani mend njerez, ketij akullores se dhjere do ti kene derguar ndonje nga ato “anonimet” e SBAG ( Alias : SPAK ) qe duhet te paraqitet per te treguar duart e pastra si “akullore”. Kaushin le tja fusin ketij arit te gjate qe kemi per KARO-minister

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.