• |
ide | kryesore

Ndërron jetë një prej të plagosurve në Milot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një prej të rinjve ndaj të cilit u bë atentat këtë mbrëmje në Milot ka ndërruar jetë në spitalin e traumës në Tiranë.


Spitali konfirmoi se ka ndërruar jetë i riu Klisman Preçi.


I plagosur në atentat mbeti Ylli Brahimi.

Mësohet se një automjet është gjetur duke u djegur në Borizanë të Krujës.

Ylli Brahimi i ka shpëtuar një atentati në 13 janar 2021.

Edhe Klisman Preçi i shpëtoi një atentati në 15 maj të këtij viti. Ai u qëllua nga një makinë në lëvizje në Lezhë. ©LAPSI.al

A kam plumba në kokë?”/ I traumatizuar dhe gjakosur, pak minuta pas atentatit 'të dështuar' në autostradën Lezhë-Tiranë - Aktualiteti
Klisman Preçi

 

Atentati në Milot: Ky është Ylli Brahimi, policia pyet 15 persona, kontrolle për motorin - Vendi
Ylli Brahimi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.