• |
ide | kryesore

Makina përplas këmbësorin në Tiranë, 83-vjeçari përfundon në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë ka përplasur një këmbësor në rrugën e Dibrës në Tiranë.


Për pasojë i aksidentali ka përfunduar në spital, ku po merr trajtim mjekësor.


Policia njofton se bëhet fjalë për një 83-vjeçar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 kanë referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin S. P., 45 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas, duke drejtuar automjetin e tij, në Rrugën e Dibrës, dyshohet se ka aksidentuar shtetasin S. S., 83 vjeç dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

I moshuari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.