• |
ide | kryesore

A është martuar Rita Ora me Taika Waititi

-Instant, Paparazzi, Slider

Taika Waititi dhe Rita Ora janë bashkë prej më shumë se një viti dhe tani thuhet se mund të jenë në fakt burrë e grua.


Kjo pasi njerëzve syshqiponjë u ka rënë në sy një detaj. Taika është parë me një unazë rreth që duket si unazë martese në një foto të bërë nga motra e Ritës. Në një Story në Instagram të shkrepur nga Elena Ora, Taika shihet duke shijuar diellin tropikal, me një unazë në gishtin e martesës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.