• |
ide | kryesore

E rëndë në Korçë, gjendet një person i vdekur brenda banesës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një trup i pajetë është gjetur në një banesë, në lagjen numër 4 të qytetit të Korçës. Dyshohet se viktima ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike. Ngjarja mund të ketë ndodhur disa ditë më parë, pasi viktima nuk iu ishte përgjigjur telefonatave të të afërmve. Familjarët pasi e kanë kostatuar të vdekur, kanë njoftuar policinë dhe trupi është çuar për ekzaminim në morg.


Nuk dihen rrethanat ende se si ka ndodhur apo me kë jetonte viktima, pasi policia ende nuk ka dhënë njoftim zyrtar për ngjarjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.