• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një person

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit” 49-vjeçari nga Kosova me iniciale F. M., 49 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin H. R., 75 vjeç, banues në Cakran, Fier. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.