• |
ide | kryesore

Meta: Pse nuk i çon Rama fadromat tek inceneratori i Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, u shpreh mëngjesin e sotëm se historia e bashkëpunimeve me kryeministrin Edi Rama ka përfunduar.


Gjithashtu theksoi se qeveria Rama po punon për shpopullimin e vendit. I ndalur tek ndërhyrja e paligjshme në ‘Prestige Resort”, Meta tha se shqiptarët duhet të bëhen bashkë kundër këtij regjimi.


“Në kulmin e sezonit turistit, njerëzit janë zgjuar me fadroma. Unë kam qenë gjithmonë sa herë është cënuar interesi i familjeve shqiptare sa herë është cënuar interesi. Edi Rama përdor parrudha përçarëse, të gjithë shqiptarët duhet të bashkohen për ti vënë rruspat Edi Ramës dhe një regjimi rruspiesh” Të shkosh tek resorti i tjetër ta promovuar të çosh afganët atje, t’i skicosh ngjyrat e pishinës dhe një ditë të bukur t’i çosh fadromat? Përse nuk çojnë fadromat tek inceneratori i Tiranës?” tha më tej Meta.


34 Comments

      1. ore ti mire e ke, po jam me diete! a, edhe dicka tjeter..nuk bohet opozita duke mbrojtur meten..e dijne te gjithe perse

  1. Do i coj edhe aty ne qofte se del nga spak qe eshte e parregullt por ti je i shkathet dhe do te zesh ndonje karrige tani qe neser pasneser mos te te vije spaku te shpia Bravo

  2. O ilir o ilir ta fus tel ta nxjerr zinxhir hahahaha po shko mor rrot gjej shoket , se shume shpejt do futesh edhe ti brenda

  3. O spiun i dreqit le nam tu fol gjina pa lidhje kokrren e namit lee …ec gjej naj vend me shpetu veten ec se t ka ardh fundi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.