• |
ide | kryesore

Meta njofton protestën e parë, ja kur do të mbahet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ilir Meta: Protestën e parë Partia e Lirisë do ta organizojë pas një jave në orën 18:00 te incineratori i Tiranës.


Për këtë çështje do të bëjmë edhe veprime të tjera. Jemi të vendosur të godasim këtë skemë mafioze që shkatërron shëndetin e qytetarëve. Jo vetëm ata, por edhe tokën e ujin dhe të gjitha pasuritë e tjera mbi bazë të të cilave ata jetojnë. Të gjithë duhet të denoncojmë me forcë çdo aferë, çdo akt mafioz, çdo korrupsion kudo ku ndodh. Kur kjo ndodh në mes në Shijak, në mes të Tiranës dhe Durrësit në sezon turistik, mendoni se çfarë mund të ndodhë në bashki të tjera që janë larg vëmendjes së mediave.11 Comments

 1. Sali Berisha “mbolli” vdekjen dhe hakmarrjen, me shkatërrimin e shtetit dhe shpërndarjen e armatimeve dhe municioneve.

  Shqipëria sot numuron mbi 20 mijë të vrarë (prej 1997) nga armët e rrëmbyera nga depot e ushtrisë dhe policisë, plagë e madhe sociale e cila ka gjasa të mos mbyllet kurrë. Ai që shkatërroi shtetin sot kërkon rikthimin në pushtet. Ai që rrëmbeu me ligj dhe vendim qeverie milionat e shqiptarëve nga piramidat në 1996,paska mar vesh qe do arrestohet keto dite ky spiuni ilir metaj

 2. Mos e filloni tek inceneratoret por para SPAK-ut .
  Eshte spaku qe po perdridhet sa andej kendej . Perderisa palloshi nuk ka frike kjo tregon se spaku eshte arma me e fuqishme ne duart e palloshit .

 3. Mos ndaloni Ilir e Sali ! Këta kriminelë asnjëherë nuk do ndalojnë derisa të vendosin plotësisht diktaturën në vend dhe t’ju futen nëpër shtëpi duke ju bastisur, përdhunuar familjen, torturojnë e vjedhin.

  Shumica e njerëzve nuk i njohin mirë këta satanikë në pushtet. Ata janë llumi i llumit njerzor…. Mund t’i njihni kur t’ju a fusin thikën deti në palcë, por atëherë do jetë shum vonë.

 4. Ndermjet inceneratoreve dhe spakut do zgjidhja para spakut por e mira eshte revolucioni me dhune para kryeministrise. Nuk ja ndjen palloshit per asnje perveç kulos se tij , nese nuk e ka kulon ne rrezik behet si karakurve . palloshi do plumin

  1. pse palloshi eshte kultur o kurve kuqe?
   sa e blen naften ? po miellin , qumeshtin , vajin?
   idiot me fytyre njeriu , idiot qe do partine para vetes

 5. Po ku din keta te kuqt.
  Ishim rehat kur ishin te blunjt.
  Vaji pa lek.
  Mielli pa lek.
  Qumshti falas.
  Kishe qef kur i thoshe, shenoje ne defter.
  Ahhhh o sali kur do vish prap, tu fusesh ndonje koqe plumbi atyre qe s te binden.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.