• |
ide | kryesore

Rama nesër live në Fb: Kemi kaq shumë gjëra për të folur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
gjermania

Kryeministri Edi Rama do t’i rikthehet komunikimit me qytetarët nëpërmjet platformave online. Kreu i qeverisë ka njoftuar se nesër ne orën 11:00 do të jetë drejtpërdrejt në Facebook dhe Instagram. Rama thotë se ka kaq shumë gjëra për të folur, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që t’i dërgojnë pyetje. “Çdo pyetje është e mirëseardhur🙏”, shkruan Rama në postimin e tij.
39 Comments

  1. Me ke flet derdimeni nje cop disenjator, mer persiper te vjedhe nje shoqerite terë, bashkbisedon me kllasën puntore,…patronazhistet e vet, qe i paguajme ne me taksat tona , kjo tregon se ky popull vetem popull nuk quhet popull qe si pas tij,….nuk i ngrifet

 1. Po ta shikoni ballukja nuk le rast pa i kujtuar qytetarve shqiptar te fikin driten por ne asnje rast te fikin televizorin se ku do ta shikoj populli Palikarin qirjen Ramses😂😂,mos harroni fikni dritat por jo televizorin

 2. Hajde vella, se me dy fjale i ha te gjalle keta qe na can bythen perdite ne tv me ca konferenca dhe takime te lodhura.

 3. Humbje kohe , shplarje truri , ngopja me lugen bosh per ne dhe per ty nje menyre tjeter per te justifikuar vjedhjet e tua te sterfishta . Shporru sa me pare , si ty nuk ka e nuk do ket te ngjashem me ky vend . Hijene , kuçeder , lubi , ti je ligesia edhe poshtersia vete . Largimi yt eshte shprese per ne o i gjati ine .

  1. Me ke flet derdimeni nje cop disenjator, mer persiper te vjedhe nje shoqerite terë, bashkbisedon me kllasën puntore,…patronazhistet e vet, qe i paguajme ne me taksat tona , kjo tregon se ky popull vetem popull nuk quhet popull qe si pas tij,….nuk i ngrifet

 4. Jeni te vetmit qe keni krijuar kete ure lidhese me popullin dhe degjoni zerin e tyre ne cdo moment pune shume e mire kjo

 5. Keshtu arrihet te zgjidhen te gjitha ceshtjet dhe populli mbetet sa me i kenaqur, sidomos kur me te vertet kan nje qeveri qe pervecse i degjon po dhe i kryen pune

 6. Ndalohet administrata te beje fakomente ketu, …..ajo ..eshte pjese perfituese nedëm te shumices qe vuan keqqeverisjen

 7. Kete stil “gju më gju me popullin” e njohim mire se kemi jetuar ne kohen kur e bente Enveri.

  I vetmi ndryshim qe ben Rama eshte se perdor teknologjine e re, por edhe i vetmi dallim mes tyre është niveli i besimit te njerezve tek njeri e tek tjetri.
  Fabula e perdorur është e njejta, e po ashtu edhe metodat: populizem, presion psikologjik, dhunë ndaj kundershtareve, si dhe një oborr me kurtizanë.

  Te lodhur e te zhgenjyer, jo vetem ne qe i njohim te dy kohet e keta personazhe, por edhe te rriturit ne 30 vitet e fundit kerkojne t’i ikin kesaj maskarade qindra e mijera kilometra larg.

  1. hahahahahahahhaaaaaaaaaaaa
   risi???????????????????
   Oj kurve po ku na u bo si burri i nones duke na rruajtur karin ne tv e kudo
   Nejse , nje kurve si ty e merion skllaverine

 8. Dolen kurvat partionazhiste .
  Me keto kurva do flasesh mo pallosh?
  Po keta edhe pa buke edhe pa breke po njesoj jane .
  ketyre kurvave tu rroje partia e ne te semes familja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.