• |
ide | kryesore

Vëllai rreh motrën në Fier, arrestohet 55-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit
Fier, makinë, 17-vjeçari

Një 55-vjeçar është arrestuar në Fier, pasi ka ushtrua dhunë fizike ndaj motrës.


Uniformat blu bëjnë me dije se i arrestuari është shtetasi me iniciale P.T, banues në Patos.


Lexo edhe:

Kavajë/ I riu dhunoi vëllain dhe kanosi nënën

Njoftimi i policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin P. T., 55 vjeç, banues në Patos, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedural.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.