• |
ide | kryesore

Spanjë/ Goditet grupi kriminal, arrestohen gjashtë shqiptarë

Arkiva, Lajme
spanjë

Goditet grupi kriminal në Spanjë. Autoritetet vendase kanë arrestuar gjashtë shqiptarë gjatë një operacioni të zhvilluar në Delhi.


Gjithashtu gjatë këtij operacioni janë sekuestruar pajisje të shumta që shërbenin për mirëmbajtjen e infrastrukturës për kultivimin e marijuanës.


Policia bëri me dije se në La Mora u zbulua një banesë ku kultivohej kanabisi dhe gjithashtu një tjetër u zbulua në Valls.

Lexo më tej: I kërkuar në Spanjë për trafik dr0ge, Apeli lë në shtëpi biznesmenin Nikolin Janina 

Lexo më tej: Trafiku i drogës, goditen dy organizata kriminale në Spanjë, njëra shqiptare (Detajet) 

Lexo më tej: Grabitja e shtëpive të futbollistëve në shtetin e Spanjës, shqiptarët ndër të dyshuarit kryesorë 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.