• |
ide | kryesore

Lirohet nga burgi ish-deputeti i PS, Alqi Bllako

-Instant, Lajme, Të fundit
Bllako, skandali

Lirohet nga burgu ish-deputeti i PS-së, Alqi Bllako.


Gjykata në seancën e mbajtur këtë të enjte ka pranuar kërkesën e paraqitur prej tij dhe avokatëve per zëvendësimin e masës së sigurimit “arrest në burg”, më masën “arrest në shtepi”.


Ish-deputeti socialist u akuzua si i përfshirë në aferën e inceneratorit të Fierit dhe akuzohet nga SPAK për shpërdorim detyre dhe korrupsion.


29 Comments

 1. hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ……
  te qifsha vetingun
  te qifsha spakun
  te qifsha palloshin
  Pa revolucion ky vend nuk behet

 2. Keshtu bajatoset edhe nje lufte , relativizoje , ktheje ne diçka normale dhe …… ku ishim? Asgjekundi .
  Çfare beme ? Asgjesendi . Jo revolucion por lufte e mirefillt duhet qe ky vend te mos sundohet nga e keqja por te ndahet nje here e mire nga ajo .

 3. Skish si ndodhte ndryshe paasi Alqimandridhi do ciceronte nese nuk lirohej. Shpresoj mos ti bjere ndonje “infarkt” ose aksident me makine

 4. Nje fukara vdiq ne spitalin e burgut me kancer dhe nuk e lane te vdese ne shpi.
  Patjeter qe Alqin e Partise do e nxjerrin
  Ai ka bere para per gjithe udheheqjem

 5. As nuk futet e as nuk del njeri kot kete rradh paska dal i pafajshem po rasti i ketij eshte shume i sakte sepse tregon qe cdo njeri del para drejtesise

 6. PO TI SHOHESH TE GJITHE KOMENTET E SUFLLAQEVE FILLOJNE NE OREN 17.08 DERI NE 17.43, THUAJSE NJE DORE NJE SHKRIM E NJE MUTCIHANE.
  PASTAJ KANE BERE GATI DY ORE PUSHIM, KA QENE ORARI I SANDUICIT SI DUKET, E KANE RIFILLUAR NE ORE NE 19.14.
  DHE ME E BUKURA ESHTE QE VENE EDHE EMRA, MEDEMEK.
  TANI MAMIN, BABIN DHE TE GJITHE RRACEN SUFLLAQEXHINJVE
  PERFUNDIMISHT JENI VEMJE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.