• |
ide | kryesore

Uji merr para makinën/ Brenda ndodhen babai me dy fëmijë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në zonën e Bogës në Malësisë së Madhe.


Sipas raportimeve nga terreni, një makinë është marrë para nga rrjedha e ujit. Brenda saj ndodhej personi me inicialet P.GJ. së bashku me dy fëmijë. Në ndihmë të tij është nisur FNSH.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në vendin e quajtur si “Përroi i thatë”.

Ende nuk dihet gjendja e tyre, ndërsa policia dhe forcat e shpëtimit ndodhen në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.