• |
ide | kryesore

Grabitet dhe dhunohet Rezart Veleshnja

Paparazzi, Slider

Rezart Veleshnja ka rënë pre e një grabitje në mes të Tiranës. Burime bën me dije se përveç grabitjes, Rezarti edhe është dhunuar nga agresorët.


Ngjarja ka ndodhur pasi aktori ka tërhequr disa para në një bankomat të ndodhur në një zonë mjaft të populluar të Tiranës.


Sapo ka tërhequr një shumë të hollash, grabitësi bashkë me disa persona të tjerë i kanë futur duart në xhep Rezit dhe i kanë marrë paratë. Si pasojë e sulmit, aktori Rezart Veleshnja ka pësuar dëmtime deri në një shkallë të rëndë, në disa pjesë të trupit.
Pas gjithë kësaj ngjarje, Policia ka arritur të zbulojë grabitësit, duke i arrestuar. Deri më tani është zbuluar se grupi i grabitësve ndiqnin qytetarët dhe më pas i sulmonin në kohën që dilnin nga banka duke u marrë paratë me dhunë. Autorët tashmë rrezikojnë nga 5 deri në 15 vite burg për grabitje me dhunë, sipas ligjit.


3 Comments

  1. Kur sja qin kurven mu ne pidh veleshnjes dhe ty moterqire

   Skan buk me honger mer kurv jepi leket edhe je ok ste prek njeri me dor..veleshnj kurva . Nuk luhet jet nuk behet trimi me kta tipa qe dalin me grabit rrugve kta te fusin
   thiken heres tjeter

   Veleshnje kurves i jane dhimbsur parate, a te qifshin robt o pederast

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.