• |
ide | kryesore

Pamjet/ Hidhet në erë me tritol “Prestige Resort” (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

“Prestige Resort” u hodh sot në erë me 70 kg eksploziv.


Këto janë pamjet kur hoteli 7-katësh hidhet në erë, ndërsa pas mbetën vetëm shtëllunga tymi dhe inerte.


Ky vendim arbitrar është interpretuar një sulm i hapur mediatik për shkak të linjës editoriale të “Fokus Media Group”, ku përfshihet televizioni News24, Balkanweb, Panorama dhe Gazeta Shqiptare.

Lexo më tej: Hysenbelliu: Edhe në kohën e Hoxhës njerëzit flisnin, sot Rama i ka terrorizuar


7 Comments

  1. Edhe pas hedhjes ne ere te Prestige Resort, mesa duket Irfani do te na shfaqet nga ShBA permes nje stacioni News 24 me gazetaret e diaspores, te cilet Rama nuk i ble e shet dot, ashtu si gjelat e Babruse ne Tirane…

  2. Ata do rregullohen si gjithmone,hidh e prit bejne,problemi eshte per ne si popull sa do na bjere fatura per te paguar kur Irfani te fitoje çeshtjen ne Strasburg.

  3. Shkëlzen Berisha ka hapur televizion në një “regjim tjetër”, ne atë të Edi Ramës, i cili së pari i shkon vetë i pari si mysafir në televizion, nuk i pyet kurrë ku u gjetën milionat që investohen aty, nuk merret kurrë me të shkuarën korruptive të drejtorëve formalë, nuk kontrollon borderotë e dyfishta të gazetarëve që shesin moral publik, nuk rreh njeri, nuk djeg redaksi, dhe mbi të gjitha, nuk ndjehet i frustruar pse ata ekzistojnë ashtu si janë.Ndertim pa leje,mos pagim taksash per 25 vjet dhe do e fitoje ne strazburg sa loqe qenke

    1. Ore shoku i jorgo palivrimës, nuk pyet kryeministri ,”ku i gjete lekët” investitorët në vendin e tijë. Kryministri duhet të inkurajojë ç’do investim.Është sistemi i drejtësisë që merret me këto punë.
      Sikur Berisha të pyeste Tan Hoxhën:ku i gjete paratë ,që bëre Top Chanel?

  4. Tmerr, tani të ndërtohet një bunker në ato rrënoja. Gjoba do të ishte më e arsyeshme se sa rrënimi i një objekti nga i cili ushqeheshin shumë familje shqiptare. E q’u bë me punëtorët e atij hoteli, a i ndihmon Rama ata të pa punë?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.