• |
ide | kryesore

Pas takimit me ish-presidentin kroat, Berisha pret kryetarin e Ulqinit në zyrë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Kryetari i Komunës së Ulqinit Omer Bajraktari ka vizituar ditën e sotme selinë blu në Tiranë ku është pritur nga ish kryeministri Sali Berisha.

Takimi vjen dy ditë pasi Berisha u godit me grusht në protestë nga i riu Gert Shehu. Vetë Berisha ka ndarë fotot në rrjetet sociale ku shprehet falënderues për vizitën e Ulqinit dhe delegacionit të tij.

“Një falenderim për kryetarin e komunës së Ulqinit, Z. Omer Bajraktari dhe delegacionit shoqërues për vizitën e tyre sot dhe mbështetjen vëllazërore!”, shkruan Berisha.


5 Comments

  1. organizatori i incidentit mund të jetë pikërisht ai. Sepse i vetmi që po rreket ta mbajë gjallë dhe po e shtrydh për të përfituar politikisht është Sali Berisha. I vetmi që duke u viktimizuar ishte i interesuar të prishte Samitin historik është Sali Berisha. Ndërsa duam s’duam, Edi Rama është i fundit që donte të prishte atë samit që e organizonte vetë dhe i fundit që do eleminimin e Sali Berishës nga politika, sepse e ka A-sin e tij për të fituar çdo palë zgjedhje.Takime per te treguar se salih spiuni eshte i mire i forte si graniti

  2. Nje mbeshtetje e madhe nga politikanet shqiptare pertej kufijve per Berishen!!!

    Nga keta mund te permendim pershembull kryetarin e Ulqinit si edhe…

    … s’po me vjen ndonje tjeter ne mendje per momentin! 😀

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *