• |
ide | kryesore

Gjendet pa jetë në ambientin e punës një 61-vjeçar në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit


Një 61-vjeçar është gjetur nga kalimtarët i pajetë në godinën e një subjekti privat. Sipas policisë, dyshohet se është vetëvarur.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.12.2022, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në godinën e një subjekti privat, është gjetur nga kalimtarët, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi Sh. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *