• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Peqin-Elbasan, dy të plagøsur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
rruga elbasan peqin e vdekjes

Një aksident ka ndodhur në rrugën kombëtare Peqin-Elbasan.


Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në Balldre. Në aksident janë përfshirë dy makina dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.


Fill pas aksidentit, të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit, ndërsa në vendin e ngjarjes ndodhen forca policore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.