• |
ide | kryesore

Aktorët e ‘Game of Thrones’ , prindër për herë të dytë

Paparazzi, Slider


Kit Harington dhe Rose Leslie do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmua nga aktori i Game of Thrones gjatë një intervistë për ‘ The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’.

“Djali do të ketë së shpejti shokun e tij të jetës. Një vëllai ose një motër”, u shpreh Harington. “Jam i frikësuar. E dini, me foshnjën e parë ju jeni si të ecni mbi re dhe të kërceni nëpër fusha me margarita për nëntë muaj. Por këtë herë, kontrolli i realitetit vjen shumë më i shkurtër. Ju bëheni praktik shumë shpejt.”

PEOPLE konfirmoi në shkurt 2021 se cifti kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë. Fillimisht ata konfirmuan shtatzëninë e tyre në shtator 2020 pasi Leslie debutoi barkunn e saj të rrumbullakosur për revistën Make Magazine në MB.

Kur u pyet në The Tonight Show se çfarë mendon djali i tij më i madh për një të porsalindur që hyn në familje, Kit zbuloi se nuk mendon se fëmija i tij “e ka kuptuar ende konceptualisht”. “Ne po përpiqemi ta përgatisim atë,” vazhdoi ai. “Ne tregojmë barkun e Rozës dhe themi: “Fëmija i mamit, fëmija i mamit”. Dhe ai tregon barkun e tij dhe thotë: “Fëmija ime”. Jam shumë i sigurt që do e kuptojë mjaft shpejt.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *