• |
ide | kryesore

Aktorja Kaley Cuoco, nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Kaley Cuoco ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me partnerin,Tom Pelphrey.


“Prezantimi i Matilda Carmine Richie Pelphrey, dritën e re të jetës sonë!, shkroi aktorja së bashku me disa foto të vajzës së saj të porsalindur në Instagram të shtunën. “Jemi shumë të gëzuar dhe mirënjohës për këtë mrekulli të vogël. Faleminderit mjekëve, infermierëve, familjes dhe miqve që na kanë ndihmuar jashtëzakonisht gjatë ditëve të fundit. Jemi të bekuar përtej besimit.”Kaley fillimisht i befasoi ndjekësit e saj në Instagram me një njoftim për shtatzëninë në tetor. “Vajza e vogël Pelphrey vjen në vitin 2023″, shkroi ajo atëherë.Përtej të bekuar dhe mbi hënë,” vazhdoi ajo. “Unë dhe ti @tommypelphrey !!!” Zbulimi erdhi pesë muaj pasi çifti zyrtarizoi lidhjen e tyre në Instagram.

Cuoco, e cila më parë ishte e martuar me Ryan Sweeting dhe Karl Cook, e quajti lidhjen e saj me Pelphrey “dashuri me shikim të parë”. Aktorja e “Flight Attendant” shpjegoi për “Extra” në tetor se ajo dhe aktori u takuan sepse ata kishin “të njëjtin ekip menaxhues”. Ajo shtoi, “Menaxheri im në fakt më mori si mysafirin e saj në premierën e ‘Ozark’ dhe e takova atje. Ishte sikur engjëjt filluan të këndojnë. Isha si “Aleluja.” Ishte shumë magjike. … Ishte e përkryer.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *