• |
ide | kryesore

Kate Bosworth dhe Justin Long konfirmojnë fejesën

Paparazzi, SliderKate Bosworth dhe Justin Long konfirmuan fejesën e tyre të përfolur në episodin e të martës në podkastin e tij, “Life is Short with Justin Long”. “Kisha planifikuar një gjë të veçantë rreth ditëlindjes së [Kate] dhe rreth një muaj më parë, jeta, siç po flisnim, gjërat ndryshojnë, dhe ndonjëherë ato ndryshojnë shumë në mënyrë drastike pa asnjë paralajmërim,” i kujtoi aktori Bosworth, e cila iu bashkua atë në podcast.

Aktori i “Barbarian” dhe aktorja e “Blue Crush” zbuluan se propozimi i tij erdhi pasi dyshja kishin lënë një seancë terapie, të cilën ata po ndiqnin sepse kishin kaluar “këtë gjë vërtet të vështirë”.“Terapisti na dha një këshillë vërtet të mrekullueshme, e cila ishte: ‘Sigurohuni që po i kërkoni tjetrit vazhdimisht atë që ju nevojitet, ose pyeteni tjetrin se çfarë ka nevojë’, shpjegoi Bosworth, duke shtuar se ditë më vonë ajo e pyeti gjatë se çfarë ai kishte nevojë.

“Dhe ai me të vërtetë më shikoi dhe më tha, ‘Të kaloj jetën time me ty’, dhe unë buzëqesha dhe thashë: ‘Epo, ti e ke atë’ dhe ai tha: “Jo, dua të them që vërtet dua ta kaloj jetën time me ty.”Dyshja fillimisht ndezën thashethemet e fejesës gjatë debutimit të tyre në tapetin e kuq në ceremoninë e Oscars 2023 të Vanity Fair më 12 mars. Ndërsa çifti pozonte së bashku për foto, fansat vunë re një unazë diamanti të Kate./Lapsi.al

 

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *