• |
ide | kryesore

Lily Collins flet për vazhdimin e “Emily in Paris”: Shumë dramë

Paparazzi, SliderLily Collins ka folur së fundmi për sezonin e ri të serialit ” Emily in Paris”.

Duke biseduar me Denny Directo të ET në Akademinë e Muzeut të Filmit, aktorja zbuloi pak për atë që fansat mund të presin në sezonin 4 dhe nëse ajo mund ta shohë shfaqjen të shkojë përtej kësaj. Sezoni 3 përfundoi në dhjetor, dhe ndërsa sezoni 4 u rinovua shumë kohë më parë, ende nuk ka asnjë fjalë se kur fansat mund të presin që ta transmetojnë atë.

Collins, e cila portretizon Emily Cooper, thotë se ajo nuk e di se si do të shpaloset historia e Emily në sezonin 4. “Unë thjesht di, padyshim, që ka shumë mënyra në të cilat mund të shkojë,” thotë ajo. “Padyshim që do të ketë më shumë dramë, më shumë të qeshura, më shumë modë dhe më shumë udhëtime.”

Kur doli lajmi se sezoni 3 mori dritën jeshile, ishte Lily ajo që e njoftoi atë në Instagram. Dhe, për shumë kënaqësinë e çdo fansi, ishte dyfish një lajm i mirë sepse i njëjti njoftim përfshinte se sezoni 4 do të ndodhte.

Për momentin, nuk ka ende asnjë fjalë nëse seriali do të shkojë përtej sezonit 4, por  aktorja po i kryqëzon gishtat. “Unë mund ta shoh plotësisht atë duke vazhduar dhe vazhdimisht, por mendoj se duhet t’ua lëmë njerëzve dhe fansave ta shikojnë, ta duan dhe të shpresojmë se mund të arrijmë të bëjmë më shumë,” tha ajo. “Pra, të gjithë, ju lutemi ta doni atë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *